Gwarancja najniższej ceny

10 / 10

10 / 10

Jestesmy bardzo zadowoleni z pobytu w hotelu.

Tadeusz

10 / 10

Pokój Studio 1 okazał się bardzo wygodny i urządzony wygodnie i komfortowo. Aneks kuchenny wyposażony wspaniale w niezbędne do gotowania naczynia. Balkon wygodny i duży. Lokalizacja ośrodka super, bardzo blisko morza.

Ewa

5 / 5

Bardzo miło wspominam wrześniowy pobyt z wnukami. Mam nadzieję, że uda się powtórzyć. Poleciłam Pelikana znajomym i również byli zadowoleni.

Izabella, Warszawa

9 / 10

Bardzo fajne miejsce na wypoczynek zarówno latem jak i zimą. W sezonie letnim w pobliżu restauracje i bary. W zimę trzeba się raczej nastawić na własne przygotowywanie posiłków co nie będzie problemem bo znajdziemy tu w pełni wyposażoną kuchnię. Bardzo czysto i sympatycznie.

Tomasz, Warszawa

5 / 5

Bardzo polecamy Pelikan Resort. Wygodne, w dobrym guście urządzone domki. Na dole duża przestrzeń, kominek, kuchnia. Duży taras, z którego słychać szum morza, na którym jedliśmy śniadania. Z pietra z pokoju widać morze. Świetna obsługa, czysto i przyjemnie. Spędzilismy z rodzina 2 tygodnie i żaden dzień nie był nudny. Podczas deszczu bawiliśmy się w salonie, w którym jest dużo miejsca. Do plaży 3 minuty pieszo. Komary wyjątkowo omijają to miejsce może przez to, ze jest ono słoneczne i cieple. Polecam z z czystym sumieniem i na pewno tu wrócimy.

Franciszek, Poznań

@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess