Gwarancja najniższej ceny

O nas

U nas znajdziesz coś dla siebie

Zapraszamy do ośrodka Pelikan Resort Dźwirzyno, komfortowego  i kameralnego kompleksu całorocznych domków z widokiem na morze oraz apartamentów, położonych 30 metrów od plaży.
 
Ośrodek położony jest w otoczeniu drzew i wydm, które są jednym z najbardziej malowniczych i bogatych przyrodniczo obszarów nad Bałtykiem.
 
Dzięki takiemu sąsiedztwu na naszych gości czekają koncerty rozśpiewanych rzadkich gatunków ptaków, relaks przy porannej kawie i szumie fal oraz aromaterapia bogatym w jod i cenne składniki powietrzem, przesyconym zapachem lasu.
 
U nas wszystko jest na wyciągnięcie ręki, wiec w myśl tej zasady otworzyliśmy w 2019 roku ŚNIADANOWNIE, w której co rano będą mogli Państwo skorzystać z atrakcyjnej oferty gastronomicznej. Posiłki są przygotowywane są na miejscu, z najwyższej jakości składników. W menu znajdą Państwo klasyki na ciepło i na zimno oraz dania inspirowane produktami sezonowymi. 
 
Wakacje pełne przygód? Ucieczka za miasto w poszukiwaniu chwili wytchnienia? Romantyczny wyjazd we dwoje? U nas każdy znajdzie coś dla siebie. 

Otoczenie Las, Słońce, Plaża

Ośrodek zlokalizowany w spokojnej, nadmorskiej miejscowości Dźwirzyno w województwie zachodniopomorskim. 
 
Jest to rejon o wyjątkowo dużych walorach przyrodniczych (tereny NATURA 2000) oraz zdrowotnych. Jeszcze przed wojną tereny te uznawane były za bardzo atrakcyjne kąpielisko ze względu na szerokie, piaszczyste plaże i czystą wodę.
 
Od lat 70-tych Dźwirzyno zostało uznane przez władze za miejsce posiadające warunki do lecznictwa uzdrowiskowego. Lokalny klimat wpływa korzystnie na drogi oddechowe – zwłaszcza u dzieci, oraz na… STAWY!
 
Wszystko to dzięki wiatrom wiejącym od morza, które stabilizują wilgotność powietrza oraz wpływają na zmniejszenie amplitudy temperatur.
Wspomniane wiatry dostarczają znad morza teren miejscowości czyste powietrze wolne od zanieczyszczeń, smogu. Nasyca się ono Aerozolem morskim, które działają korzystnie na drogi oddechowe.
 
Pelikan Resort Dźwirzyno znajduje się ul. Spacerowej - tuż przy tarasie widokowym oraz zejściu nad morze (2 minuty spacerem). Okolice charakteryzują się wyjątkowo szeroką plażą z białym, miękkim piaskiem. W pobliżu znajduje się również strzeżona plaża oraz beach bar, w którym w trakcie sezonu  można zrelaksować się przy drinku.
 
Tereny leśne, dzika przyroda wydm oraz bliskość jeziora dają możliwość skorzystania z różnych form spędzania czasu np. wycieczki rowerowe, kajaki, jazda konna czy kite. 
 
Zachęcamy również do skorzystania z oferty Centrum Sportów Wodnych przy jezorze oraz Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji, gdzie znajdą Państwo korty tenisowe oraz boiska do gier zespołowych oraz położonej w odległości krótkiego spaceru ścieżki zdrowia.
 
 
Chętnie doradzimy Państwu jak kreatywnie wykorzystać czas wolny.